Trainersbijeenkomst in het teken van kennis delen
Dronten, juni 2025 | VoetbalTraining Op Maat (VTOM) organiseerde woensdag 11 juni een trainersbijeenkomst waar de KNVB 2 studiepunten aan had toegekend. Onderwerp van de avond was het werken met videobeelden in het amateurvoetbal.
In de Debbt-Lounge van asv Dronten waren 25 enthousiaste voetbaltrainers aanwezig, waarbij Patrick Posthuma (eigenaar VTOM en hoofdtrainer VV Eemdijk) de presentatie en organisatie op zich nam. Na de start, waarbij Patrick de aanwezigen meenam in de wereld van het werken met videobeelden, middels tips en tricks, werd de groep opgesplitst in vieren.
In kleinere groepen werd, na het zien van wedstrijdbeelden, een strijdplan opgesteld om de amateurs van Ajax (3e divisie) te verslaan. Precies zoals VV Eemdijk dat ook deed afgelopen seizoen. Na de korte presentaties van de verschillende stijdwijzes in de verschillende hoofdmomenten, nam Patrick het stokje weer over om vanuit zijn eigen ervaringen de aanwezigen mee te nemen in zijn aanpak van de wedstrijd VV Eemdijk – Ajax amateurs. Zo werden er beelden laten zien van de tegenstander zelf (analyse vooraf), kwamen er trainingsbeelden aan te pas en werd beide gekoppeld aan het uiteindelijke resultaat.
Uiteindelijk kijken wij met een enorm tevreden gevoel terug op de avond, waarin we van elkaar en met elkaar hebben kunnen leren. Tot een volgende keer!
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!